ZESPÓŁ

Pracownia zajmuje się projektowaniem architektonicznym od ponad 10 lat. Różnorodność Inwestorów i ilość uzyskanych pozwoleń na budowę świadczy o skuteczności i elastyczności ważnej w pracy nie tylko architekta. Wykonane projekty dowodzą dużego doświadczenia i kreatywności projektantów. Różnią się skalą, funkcją i charakterem. Każdy z projektów posiada niezbędną funkcję, części branżowe i parametry ale także element nieuchwytny analitycznie – wyczuwalną estetycznie ideę architektoniczną, czyli to co powoduje, że budynek przestaje być tylko inżynieryjnym detalem.

Od kilku lat firma specjalizuje się w projektowaniu obiektów Data Center, współpracujemy z wyspecjalizowaną grupą instalatorów i wykonawców. Posiadamy niezbędne uprawnienia do prowadzenia projektów niejawnych.

Zapraszamy do współpracy i obiecujemy, że wykonany przez nas projekt będzie przynajmniej dobry ! 🙂

Arch. Tomek Wężyk nr upr. MA/089/11

Jestem właścicielem pracowni „Wężyk Architekci Sp. z o.o.” i doktorantem na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 1997 roku pracuję jako architekt, doświadczenie zawodowe zdobywałem pod skrzydłami wspaniałego architekta i człowieka Stefana Kuryłowicza, później współtworzyłem również pracownię architektoniczną „P2K”.

Praca architekta jest moją pasją i przyjemnością, ustępuje miejsca jedynie rodzinie i dzieciom które uwielbiam wychowywać i robić ! 🙂

 

arch. Patrycja Marcinkowska-Ciołek nr upr. MA/017/06

Architektem jest od urodzenia, twórczo skupiona, precyzyjna i skuteczna. Trzon pracowni, swoim wieloletnim, od roku 1997 i pełnym doświadczeniem wspiera każdy powstający w pracowni projekt, gwarantując mu wysoką jakość. Potrafi nawet z kilku moich chaotycznych kresek zrobić profesjonalny projekt. Doszła do takiej architektonicznej perfekcji, że jest lepsza nawet od siebie! ….. a do tego piecze pyszne ciasta w czasie wolnym od czytania książek.

 

arch. Joanna Jabłońska-Bałdyga nr UPR. MA/052/14 & OIU nr WA-433

Dobro powraca 🙂 … dlatego też po kilku latach przerwy powróciła do naszego zespołu Asia wzbogacona zawodowym doświadczeniem. Zdobytymi podwójnymi uprawnieniami wzmocniła Nas nie tylko w kreacji architektury ale również w planowaniu w skali makro – urbanistyce!

 

Małgorzata Wężyk

Trzyma kasę i firmowe księgi. „Wbrew” polityce Ministra Finansów i Zakładu Ubezpieczeń pilnuje by firma działała, mogła tworzyć i się rozwijać. Dzięki ustawowo uproszczonym procedurom dla przedsiębiorców tworzy niezbędne sprawozdania, deklaracje i dokumenty, które powodują, że się nie nudzi i produkuje najwięcej „makulatury” z całej pracowni! …… dziękuję Mamo ! 🙂

 

Basia Regulska

Energią i temperamentem kruszy żelbet i opór Inwestorów. Załatwi wszystko wszędzie. Nieoceniona w wynajdywaniu ciekawych nieruchomości. Stara się by w pracowni niczego nie zabrakło, głównie dobrej atmosfery i szalonych pomysłów. Boi się tylko Putina, podrabianych uchodźców i siebie. Za główny cel stawia sobie zapewnienie nam emerytury mnożąc i wychowując nowe pokolenie architektów.

 

Skontaktuj się z nami